בריאות שמלות ערב
בריאות
                 בריאות | הריון | דיאטה תזונה | ויטמינים ומינראלים | צמחי מרפא | הורים - הורים וילדים | מין - זוגיות | בריאות וטיפוח העור | מרפאות מומחי טבעלייף | דף הבית  
בריאות הגבר
| בריאות האישה | לב - מחלות הלב | סרטן | דיכאון - בריאות הנפש | רפואה משלימה כל הכתבות מא' ועד ת'   |   SHOP ON-LINE   |   צור קשר
חיפוש בריאות

  חדש - אבחון עצמי
  סובלים מבעיה כלשהי ? 
  כאבים בחזה, פריחה 
  בעור, כאב במתן שתן,
  דלקת בשד, כאבי בטן,
  כאבי מחזור  ועוד......
  ענו לשאלונים שערכו 
  רופאים ומומחים צפו מיד
  באבחון מקצועי און-ליין.
  לגשת לאבחון המתאים
  לכם הקליקו כאן...
  ניתוח מצבך הרפואי
  מלאו שאלון  און-ליין 
  ותקבלו מיידית את ניתוח
  הפרופיל הרפואי והרגשי 
  שלכם.  הקליקו  כאן
  עוד באתר טבעלייף
 • דיכאון
 • דיאטה - לקרוא
 • כאבי מחזור
 • כאבי גב
 • אלרגיה
 • מחשבון קלוריות
 • מחשבון BMI
 • מחשבון משקל
 • פענוח בדיקות דם
 • ויטמינים ומינראלים
 • מתכוני בריאות
 • מזון למוח
 • גברים נשים וסקס
 • סרטן
 • צמחי מרפא
 • סוכרת
 • פורום    Forum
 • דף הבית סקסולוגיה מין וביצועים מיתוסים הקשורים לתחומי הזוגיות, מיניות, יחסי-מין - חלק ב`
  מין וזוגיות בריאות העור תזונה ודיאטה מחשבונים כתבות חמות פורומים ורופאים
  בריאות הנפש הורים וילדים הריון ולידה חיפוש אינדקסים ווידאו
     
   

  מיתוסים הקשורים לתחומי הזוגיות, מיניות, יחסי-מין - חלק ב`

  מיתוסים הקשורים לתחומי הזוגיות, מיניות, יחסי-מין - חלק ב`
  בריאות מיתוסים הקשורים לתחומי הזוגיות מיניות יחסי-מין
  כתבות נוספות באותו הנושאהדפסשלח לחברדף הבית
  "לא עוד מיתוסים"

  חלק ב` - לחץ כאן לחלק א`

  נשים
  1. גבר יכול לדעת אם את בתולה, ואם את מקיימת יחסי מין בפעם הראשונה.

  לא. ממש לא, האמת שגם אַת ברוב המקרים לא יודעת איפה נמצא קרום הבתולין שלך ולא איך הוא נראה, הגבר שלך - יודע עוד פחות והוא גם בדרך כלל לא מעיז להביט לשם או שאת לא מרשה לו להסתכל וללמוד. ולכן אם לא ממש מסתכלים מקרוב על פתח הנרתיק, ואם לא ממש יודעים איך נראה קרום הבתולין - אין שום סיכוי שהוא ידע. ומה באשר לדימום שאמור כביכול ל"קשט" את הפעם הראשונה והוא הסמן! גם לא, יותר ויותר נשים אינן מדממות בפעם הראשונה כי אם את מגורה ורטובה, ואם לך ולבן זוגך יש ניסיון קודם במשחקים מיניים הכוללים החדרת אצבעות לנרתיק - הגיוני שקרום הבתולין נמתח מעט, התגמש ולא בטוח שהוא יקרע וידמם.
  אז כדי שסוף-סוף פעם תדעי איפה נמצא קרום הבתולין שלך, פסקי את רגליך שימי מראה בניהן התבונני ומצאי את פתח הנרתיק – הקרום העוטף אותו הוא קרום הבתולין.

  2. קרום הבתולין נעלם לאחר משגל ראשון.

  גם זה לא נכון, כבר הסברנו שקרום הבתולין מקיף את פתח הנרתיק והוא נראה לעין בלתי מזוינת לחלוטין, כל מה שיקרה לו במשגל ראשון ובכל המשגלים שיבואו אחריו הוא שיווצר בו קרע – זה הכל, ואם יחסי המין יהיו מאוד שובבים אולי יוצרו בו קרעים. וכך במצבו זה הוא יישאר עד הלידות. זו גם הסיבה שאפשר לאחות את קרום הבתולין למי שרק רוצה – אבל למה שתרצי ?
  להיות בתולה זה יותר מצב נפשי מאשר מצב פיזי, אם את חסרת ניסיון, עדיין חוששת להֵחדר, מתביישת במראה של אבר המין שלך, מתביישת להחצין את החשק המיני שלך ולבטא אותו – את מרגישה כבתולה. אם בן הזוג שלך דווקא רוצה להרגיש שהוא מבלה עם בתולה, את יכולה לתת לו את ההרגשה הזו, את לא צריכה לעבור תפירה של הקרע בקרום הבתולין שלך לשם כך.

  3. המחזור החודשי (דם הווסת) מכיל בתוכו את כל הפסולת של הגוף ולכן הוא מסריח. ובכלל אבר המין הנשי מכוער ולח באופן דוחה.

  הדימום בזמן המחזור כולל בתוכו רקמה טרייה וצעירה המתחדשת בכל חודש והיא המצע עליו יתפתח העובר אם וכאשר תהיה הפריה. האם עולה בדעתך כי הטבע גרם לכך שעוברים יתפתחו על פסולת הגוף ?
  נהפוך הוא – הרקמה המופרשת מהגוף הייתה רעננה וצעירה והיא מפנה את מקומה לרקמה חדשה שתתפתח ותאפשר לעובר מצע טרי רענן עשיר בכלי דם ומחומצן לעילא. כל דימום גם מפצע הבא במגע עם אויר מריח כמו הדימום של המחזור כי זה הריח האופייני. אבר המין הנשי דומה בצורתו לפה שניהם אברי מעבר בין חוץ ופנים של הגוף שניהם בנויים משריר טבעתי בפתחם, בשניהם רקמה ספוגית רכה וחלָקה ושניהם לחים ומכילים מספרים עצומים של חיידקים (שתפקידם לשמור על בריאותנו ולסנן את כל מה שלא צריך להיכנס פנימה). הפה למשל מכיל יותר חיידקים מאשר הפות ולמרות זאת אנחנו מאוד אוהבים להתנשק איתו. אם את עדיין מאלה המרגישות שאבר מינן מכוער, עשי לך מנהג וחתכי לחצי (לאורך) כל פרי וירק שאת אוכלת התבונני בו ותראי כמה הוא דומה למבנה אבר המין שלך.

  4. גברים חוששים מנשים יוזמות
  יש כאלה גברים ואלה בדרך כלל אינם מרגישים מספיק בטוחים עם המיניות שלהם והגבריות שלהם. הם רוצים להיות בטוחים שהם יוכלו לתפקד ולכן הם מעדיפים ליזום כשהם מגורים, כשיש להם זקפה יש להם הרגשה שהם שולטים במצב ואז הם יוזמים.
  אם את יוזמת הם חשים שהשליטה בידיך הם חוששים מהבלתי צפוי, לא בטוחים שיצליחו לתפקד בכל מצב שאת תיזמי ולכן הם יכנו אותך בכל מיני כינויים לא מחמיאים כדי להגן על עצמם. ישנם שני סוגי גברים שדווקא מעדיפים נשים יוזמות: אלה שבטוחים יחסית בעצמם ובגבריות שלהם והם סומכים על עצמם שאם הם רוצים להיות איתך ואם הם אוהבים אותך או חושקים בך הם יזרמו איתך והכל יהיה בסדר – וזה באמת מה שקורה. בינתיים הם מרוויחים את התחושה הכל כך מתוקה שאת חושקת בהם עד כדי כך שאת לא יכולה להתאפק.
  גם גברים חסרי ניסיון מיני שמרגישים שהם לא יודעים מה לעשות, מתפללים שאישה יוזמת תחשוק בהם, ותיקח על עצמה את כל האחריות, הם פשוט ישתפו פעולה וכך ילמדו.
  עכשיו לכי תדעי מי זה מי ? כי גם גברים יודעים לזייף ולהעמיד פנים.

  5. לגבר הראשון שאיתו אישה מקיימת יחסי מין יש "משמעות מיוחדת".

  השאלה מהי משמעות מיוחדת ?
  אם הוא אהב אותך ואת גופך נתן לך תחושה שגופך נפלא כמו שהוא על כל מיציו וריחו, היה עדין ומתחשב ואת למרות חששותיך עברת חוויה טובה – אכן הוא דמות משמעותית בחייך. אם הוא היה גס ולא מתחשב, מרוכז בעצמו ובפחדים שלו, גרם לך לעשות דברים שלא ממש רצית או הרגשת נוח לעשות, ואם הוא הכאיב לך – אכן הוא משמעותי ולמדת מה את לא רוצה ! ואיך לא צריך לעשות אהבה !
  גם את הראשון וגם את השני את יכולה לפגוש שלא בפעם הראשונה ועדיין זה יהיה מפגש משמעותי, ולעומת זאת את יכולה לבחור להיות בפעם הראשונה עם גבר שלא ממש היה איתך או את איתו, שלא הייתה שם התרגשות או התרוממות רוח, שהחלטתם לעשות את זה מכל מיני סיבות נכונות או לא נכונות וכל החוויה היתה סתמית - הגבר הראשון הזה איננו משמעותי בחייך.

  7. נשים לא נהנות ממין לשם מין ולא מסטוצים, אלא, רק ממין רומנטי.

  יש בזה הרבה מן האמת וקשה לדעת אם זה מלידה או שזה תוצאה של חינוך והתניה תרבותית. נשים לא רואות בדרך כלל במעשה המיני דבר העומד בפני עצמו, מנותק מכל מה שקורה לפניו או אחריו. התהליך של הכניסה הנשית לגירוי המיני יכול להיות שעות וימים קודם, אם נאמר משהו רומנטי, אם היה מבט משמעותי עם הבעת התחשבות שהיא לא ציפתה לה. היא גם נכבית מינית שעות קודם אם פגעת בה, או לא התחשבת או אפילו אם היית גס אל הילד שלה. הרגש והגירוי המיני שזורים זה בזה אצל רוב הנשים באופן הדוק ביותר ורומנטיקה, היא חלק בלתי נפרד מיחסי המין.
  ועדיין יש נשים שאצלן החשק המיני מנותק מכל מה שקורה מסביב ומתנהג כמו אצל מרבית הגברים. גם נשים שבדרך כלל זקוקות להבעה רגשית ומנת רומנטיקה יכולות בנסיבות מסוימות ומפעם לפעם להתנתק מהכל ולהנות ממין לשמו.

  8. אישה צריכה לגמור בחדירה.

  כדאי שהיא תגמור (תחווה אורגזמה) ברוב הפעמים שאתם מקיימים יחסי מין, ואם היא לא רוצה לגמור הפעם גם זה בסדר, אל תכריח אותה לגמור אם לא בא לה.
  לפעמים היא נהנית לדעת שגמרת גם אם היא לא גמרה וגם אם לך זה לא ממש ברור. איך היא גומרת זה עניינה !
  רוב הנשים יכולות לגמור רק על ידי חיכוך הדגדגן שכידוע נמצא מחוץ לנרתיק ובעצם די רחוק מהפתח, כך שגם אם אתה מאוד רוצה היא לא ממש יכולה לגמור בחדירה. מיעוטן של הנשים יכולות לגמור בחדירה אם הן רוצות מה טוב, אם הן רוצות לפעמים בחדירה ולפעמים על ידי חיכוך חיצוני - גם זה בסדר.
  לא כדאי להפוך את הדרך בה מגיעים לאורגזמה למאבק כוח, וגם לא כדאי להפוך את האורגזמה הנשית למדד הגבריות שלך, ממילא היא תגמור רק אם היא תרצה ואיך שהיא תרצה, אז תן לה לבחור את הדרך שלה.

  9. נשים מעדיפות גברים עם איבר מין גדול.

  יש כאלה שמעדיפות אבר מין גדול כמו שיש גברים שמעדיפים נשים עם שדיים גדולים. רוב הנשים מעדיפות גברים עם איבר מין ממוצע. הנרתיק הנשי הגמיש ובעל השריר הטבעתי בפתחו יכול להכיל איבר מין בגודל משתנה. אם הוא מעט מעל הממוצע השריר מתרחב, ואם הוא מעט מתחת לממוצע השריר יכול להתכווץ באופן רצוני על ידי בת הזוג והחוויה המינית לא תפגע. יש נשים לעומת זאת שאיבר מין גדול מהממוצע יכול להפחיד אותן ואז הן תתכווצנה והחדירה תהיה מלווה בכאב.
  יותר משהגודל קובע הפנטזיות שלנו קובעות, החוויה המינית הזוגית האינטימית - היא המשמעותית יותר, אם מתקיימת הדדיות, אם יש נתינה וקבלה על ידי שני בני הזוג, שניהם יוכלו להגיע לסיפוק עם כל גודל של אבר המין.
  יחד עם זאת, יש נשים שהחוויה של נרתיק מלא גורמת להן הנאה גם אם לא היא שמביאה אותן לאורגזמה, הן עדיין אוהבות לחוש אותה, תרגול של שרירי הנרתיק יכול לסייע אם איבר המין התרחב אחרי לידות או אם איבר המין של בן הזוג לא מאפשר את התחושה הזו.

  10. ככל שהיא צועקת יותר ורטובה יותר - היא נהנית יותר, אישה שנאנחת וצועקת בזמן אורגזמה היא זנותית.

  אין כל קשר, עניין הקולות והצעקות הוא עניין תרבותי, בתרבויות מסוימות נשים צועקות בחדרי לידה, בחתונות, ולהבדיל אלפי הבדלות בלוויות. הנשים הצועקות מקיימות מנהג חברתי מקובל המצופה מהן, והן מחצינות/מבטאות את הרגש של כולם (גם של הגברים שמצווים להתאפק על ידי אותו קוד חברתי) על ידי הגזמה בהבעת הרגש שלהן. הן אינן שמחות יותר או עצובות יותר מנשים בתרבויות אחרות הנוהגות באיפוק. ולכן אותן נשים הצועקות בזמן אורגזמה אינן בהכרח נהנות יותר מאלו שאינן מוציאות קולות ורק מתנשפות או גונחות קלות. לא מן הנמנע שבין הצועקות ישנן לא מעט המביימות אורגזמה כי הן הבינו שבן זוגן מפרש את הצעקות כמדד להנאה.
  גם הרטיבות בנרתיק אינה מלמדת בהכרח על מידת ההנאה המינית, היא מלמדת כי האישה מתגרה וכי הדם המצטבר באזור האגן גורם לגודש באברי המין הנשיים, גורם גם לפעפוע של חומר הסיכה אל תוך הנרתיק. יש נשים שאצלן תהיה רטיבות רבה ויש אחרות שתרטבנה מעט, כמו שיש נשים שמחזור הווסת שלהם נמשך 3 ימים ואחרות שמשך המחזור שלהן הינו שבוע ויותר, בקיצור אל תחפש סימנים פשוט תשאל אותה אם היא נהנתה !

  בברכה, ד"ר רונית אלוני – מטפלת זוגית ומינית מוסמכת ומומחית בשיקום מיני וטיפולי סרוגייט
  לעוד מידע כדאי ומומלץ ביותר לבקר בדף הבית של טבעלייף
  לחצו כאן לכניסה
   
     
  לחץ כאן לכתבות נוספות באותו הנושא
  מאד מומלץ לקרוא כתבות נוספות מכיוון שבדרך כלל רק בטבעלייף הכתבות הינן מאת
  כותבים שונים או מחקרים שונים, מזוויות ראייה שונות, ע"פ ניסיון שונה, לפעמים ע"פ
  רפואה קונבנציונאלית, לפעמים ע"פ רפואה משלימה ולפעמים ע"פ שילוב שתי השיטות.
  לחץ כאן לכתבות נוספות מאת המחבר

  כל הכתוב ו/או המתפרסם בטבעלייף הוא מידע בלבד, ואין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, איבחון, ו/או המלצה לטיפול זה או אחר ו/או נטילת חומר זה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להנתן בידי רופא ותחת פיקוחו.
  כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר טבעלייף הוא מידע בלבד, ובשום פנים ואופן אין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, אבחון, ו/או המלצה לטיפול כזה או אחר, ו/או נטילת חומר כזה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא מוסמך ותחת פיקוחו בלבד.

  אין להעתיק או להשתמש בחומרים הנמצאים באתר לרבות כתבות, שאלות ותשובות במרפאות הרופאים
  הודעות הפורומים ו/או כל חומר אחר המוצג באתר ללא אישור מפורש והחתום ע"י מערכת טבעלייף.
  בכל השייך לפרסום באתר כולל כתבות מרפאות ופורומים ניתן לפנות אלינו צור קשר  דיאטה פורומים מחשבונים ויטמינים | צמחי מרפא | שמנים צמחיים
  תנאי שימוש | הריון | בריאות | דיאטה | גברים | נשים | ילדים | מתכונים
  רפואה אלטרנטיבית | רפואה טבעית | רפואה משלימה | רפואה סינית | רפואה רפואת ילדים
  רפואה בריאות כללית | רפואה כללית בריאות | פסיכולוגיה | הורים וילדים | הרכבים 
  בריאותדיאטהרפואה
   מחלות
  רפואה בריאותמחלות איכות חייםרפואה בריאות
   
   
   
   
   
   
   
    לחיפוש מתקדם לחץ כאן