29.05.2020    יום שישי
כרגע 86 גולשים באתר
טבעלייף
חיפוש תנאי שימוש צור קשר קניות לוחות הודעות כל הכתבות מא' עד ת' דף הבית

תנאי השימוש באתר טבעלייף


המידע והתכנים המצויים באתר טבעלייף, ניתנים כשירות למידע בלתי מחייב למבקרים באתר, שלא ממקור ראשון, ומטרתם להרחיב את בסיס הידע האישי של המבקרים באתר בלבד. לעיתים, התכנים מבטאים אסכולה רפואית מסוימת או דיעה אישית של הכותב בלבד ולכן יש להתייחס אליהם במידת הזהירות הנדרשת.

בכל מקרה המידע והתכנים באתר אינם מהווים בשום דרך כלשהי המלצות למתן או טיפול רפואי זה או אחר, לשימוש במוצר כלשהו ו/או מוצר רפואי או תרופה כלשהי, עצה רפואית, או חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו והמידע שבו יעשו, איפוא, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים באתר טבעלייף

יוצרי ומפעילי אתר טבעלייף לא ישאו באחריות כלשהי לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, של שימוש במידע או בשירותים שימצאו באתר טבעלייף או שיעשו שימוש כלשהו באמצעותו. יש לזכור תמיד, כל הכתוב ו/או המתפרסם בטבעלייף הוא מידע בלבד, ואין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, ו/או אבחון, ו/או המלצה לטיפול זה או אחר ו/או נטילת חומר זה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא ותחת פיקוחו.

כל זכויות הקניין הרוחני באתר טבעלייף שייכות לטבעלייף ובעליו בלבד והן כוללות בין היתר, את כל המידע המתפרסם באתר, העיצוב, קוד התכנות והמחשב המפעילים את האתר, קבצי טקסט, גרפיקה ומולטימדיה המצויים באתר ועוד.

האתר מאפשר ליצרנים, יבואנים, משווקים ומפרסמים שונים של מוצרים ושירותים רפואיים וכלליים, לפרסם את תוצרתם ואת השירותים הניתנים על ידם, ומובהר כי הפרסום הנ"ל וטיב המוצרים או השירותים המוצעים הוא על אחריות אותם גופים בלבד. יוצרי ומפעילי אתר טבעלייף אינם נושאים בכל אחריות או חבות בגין מוצרים שונים, מוצרים רפואיים ו/או שירותים שירכשו באמצעות האתר, בגין טיבם ו/או בגין התאמתם של מוצרים ושירותים הניתנים על ידם ו/או בגין דבר מה הכתוב בעלון לצרכן המצורף להם.

אין בסייגים ובאזהרות לעיל כדי למצות את הסייגים והאזהרות החלים על רוכש ו/או משתמש בשירותים ובמוצרים הרפואיים, ו/או משתמש בשירותים ובמוצרים כלשהם, ו/או המשתמש בדרך כלשהי במידע ובתוכן המצוי בטבעלייף, וכל רוכש ו/או משתמש מתבקש בכל מקרה להיוועץ עם רופא מומחה.

אנא זכרו, כל הכתוב ו/או המתפרסם בטבעלייף הוא מידע בלבד, ואין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, אבחון, ו/או המלצה לטיפול זה או אחר ו/או נטילת חומר זה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא ותחת פיקוחו.

הצטרף לטבעלייף וקבל מידע
הצטרף לטבעלייף וקבל מידע בנושאים
המעניינים אותך ובנוסף מבצעים

לחיפוש מתקדם לחץ כאן
כל הכתוב ו/או המתפרסם באתר טבעלייף הוא מידע בלבד, ואין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, אבחון, ו/או המלצה לטיפול כזה או אחר,
ו/או נטילת חומר כזה או אחר. כל ייעוץ וטיפול חייב להינתן בידי רופא מוסמך ותחת פיקוחו.

אין להעתיק או להשתמש בחומרים הנמצאים באתר לרבות כתבות, שאלות ותשובות במרפאות הרופאים,
הודעות הפורומים ו/או כל חומר אחר המוצג באתר ללא אישור מפורש והחתום ע"י מערכת טבעלייף.

כל הזכויות שמורות. האתר עוצב נבנה ומתוחזק ע" G.I.E.C.S www.giecs.com